INSTRUKCJA OBSŁUGI APLIKACJI PROtrainer

Jako mój podopieczny, chcę, abyś miał pełną wygodę korzystania z moich usług online, zawsze i wszędzie, gdzie tylko sięga internet. Poniżej znajdziesz szczegółową instrukcje aplikacji PROtrainer, na której będzie opierać się nasza współpraca online. Zaczynamy!

1. Na samym początku naszej współpracy i po opłaceniu abonamentu, otrzymasz na swojego maila wiadomość o stworzeniu Twojego nowego konta. Jedyne co musisz zrobić to kliknąć w przycisk USTAW HASŁO. 

2. Po kliknięciu przycisku, otworzy się strona, na której należy podać nowe hasło. Wybierz jakie hasło chcesz mieć i zapamiętaj je. Oczywiście później możesz hasło zmieniać ile razy tylko chcesz,  w końcu to Twoje konto.

3. Po ustawieniu hasła Twoje konto jest aktywne i gotowe do działania. Jak widzisz, w ustawieniach swojego profilu możesz zmieniać avatara i dane.

4. Kolejnym krokiem będzie wypełnienie ankiety, na podstawie której powstanie Twój indywidualny plan działania. Pamiętaj wypełnij ją dokładnie, dzięki temu precyzyjniej ułożę Twój plan!

5. Kiedy wypełnisz całą ankietę, a ja dostanę wszystkie potrzebne informację, zacznę układać Twój plan. Każda z sekcji (trening, dieta, suplementacja) kiedy będzie gotowa powiadomi Cię mailowo, że jest w pełni ukończona, a Ty możesz zacząć działać z planem. Powiadomienia będziesz otrzymywać zawsze nawet po najmniejszej modyfikacji w trakcie trwania współpracy. 

UWAGA! Użytkownicy poczty na wp.pl mogą mieć trudności z powiadomieniami, ponieważ wp.pl często wrzuca powiadomienia do spamu. Polecam założyć skrzynkę na gmail.com wtedy zawsze będziecie mieli w pełni sprawne powiadomienia 

6.  Kiedy Twój plan będzie gotowy, przechodzisz do kolejnej zakładki w Twoim panelu czyli do treningu. Tutaj znajdziesz wszystkie ćwiczenia podzielone na partie mięśniowe oraz na dni tygodnia. Dodatkowo każde ćwiczenie ma dopisaną ilość powtórzeń oraz serii idealnych do Twoich predyspozycji.

*Na obrazku trening poglądowy

6. Idąc w dół, następna sekcja to suplementacja. Tutaj znajdziesz wszystkie suplementy, które będą obowiązkowe w trakcie trwania planu. Ich rozpiska będzie zawierała pory dnia oraz w trakcie których posiłków masz je suplementować.

*Na obrazku przykładowa suplementacja

7. Sekcja, która jest przeze mnie mocno pilnowana, a jest to zakładka DIETA! Moje plany żywieniowe nie są restrykcyjne do granic ludzkich możliwości, a postępując zgodnie z rozpiską, nie poczujesz nawet, że jesteś na planie dietetyka. Moje diety są „luźne”, oparte na ogólnodostępnych produktach, łatwe w przyrządzeniu, smaczne, a przede wszystkim SKUTECZNE I ZDROWE!


*Na obrazku przykładowa dieta

8. Dzięki tej zakładce, rzetelnie wypełnianej przez Ciebie co tydzień, będę otrzymywać raporty z informacjami o Twojej aktualnej formie, stanie zdrowia i samopoczuciu. Dodatkowo możesz opisać swoje sugestie co do treningu i diety oraz w kilku zdaniach podsumować swój tydzień. Wszystkie dane są widoczne dla mnie i dla Ciebie w postaci wykresów postępu, które na przestrzeni tygodni będą motywowały Cię do mocniejszego działania!

9. Zakładka „Twój postęp” to Twoje zdjęcia z raportu, który zdajesz co tydzień. Tutaj zobaczysz jak zmienia się Twoja forma z tygodnia na tydzień. Kiedy porównasz raporty odległe od siebie o kilka miesięcy, powiesz do siebie „o kurde to jestem ja?”
Gwarantuję Ci to!

10. Pilnuj swojego kalendarza, będę w nim zaznaczać ważne terminy, takie jak początek i koniec etapu aktualnego planu, terminy spotkań, konsultacji online oraz terminy płatności abonamentu!

11. „Zapytaj trenera” to czat ze mną, gdzie zadajesz wszystkie swoje pytania, a wszystkie inne palące rzeczy, jak urwanie głowy czy ręki na treningu, konsultujemy telefonicznie lub sms’owo.

12. Do panelu logujesz się zawsze przyciskiem „ZALOGUJ SIĘ” w prawnym górnym rogu na mojej stronie. 

To by było na tyle, jeżeli masz pytania i nadal nie wiesz jak używać aplikacji, lub coś w niej nie działa i wygląda jak awaria, zgłaszaj się do mnie telefonicznie lub przez czat w prawym dolnym rogu mojej strony, na której aktualnie się znajdujesz.

Pamiętaj jeszcze jedno, gramy w otwarte karty, z mojej strony jest zawsze pełne zaangażowanie w pracę nad Twoim zdrowiem i sylwetką, jeżeli z Twojej strony nie będzie 101% mocy, nie ma mowy o zdobyciu góry o nazwie „FORMA”!